Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Контурна пластика

Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедура може допомогти вам стати більш досконалою — наприклад, зробити губи пухкішими, а овал обличчя – більш витонченим.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 40-60 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1-2 дні
Обладнання: препарат Teosyal First Lines
Ціна: 235 євро

В 90-х роках боротьбу зі зморшками можна було порівняти з суворим змаганням, адже для того, щоб омолодити обличчя і скинути десяток років, доводилося вдаватися до дуже радикальних оперативних методів. Але час не стоїть на місці, і ось вже до наших послуг контурна пластика – новий вражаючий метод, який дозволяє нам швидко, ефективно та безпечно позбутися ненависних зморшок… А також досягти багатьох інших цілей.

Суть методу контурної пластики - у введенні в шкіру гелевих імплантатів-філерів. Найкраще зарекомендували себе препарати з гіалуроновою кислотою. Вони дозволяють коригувати проблемні зони обличчя, рівномірно розподіляються у шкірі, надійно тримають форму, а через деякий час повністю розсмоктуються і виводяться з організму.

Контурная пластика

Коли варто вдатися до контурної пластики обличчя?

Ці процедури допоможуть, якщо ви прагнете прибрати з обличчя зморшки, змінити окремі риси (наприклад, губи, мочку вуха чи кінчик носа) або весь овал обличчя. Як правило, конкретна процедура контурної пластики буває направлена на якусь одну зону обличчя.

 1. Збільшення губ (а також підйом їх кутиків і прибирання зморшок в районі верхньої губи). Така процедура може оздоровити зовнішній вигляд губ, позбавити вас від їх асиметрії, а також «стерти» шрами на губах.
 2. Пластика вилиць. Для цього використовуються щільні філери, які тримаються під шкірою близько двох років.
 3. Корекція підборіддя. Така процедура контурної пластики прибирає «друге підборіддя», а також виділяє цю частину тіла, якщо вона від народження запала.
 4. Позбавлення від носо-губних складок (так звані носогубки). До такої процедури вдаються і молоді люди, адже ці зморшки — мімічні.
 5. Пластика міжбрівної складки. Якщо ця мімічна складка неглибока, справу може вирішити Ботокс. Однак з надто глибоким заломом впорається тільки ін’єкція гіалуронової кислоти.
 6. Носослізні борозни. Вони неглибокі, але надають обличчю стомленого вигляду. Щоб прибрати їх, великої кількості філеру не потрібно.
 7. Пластика носа. Це – безпечна альтернатива ринопластиці. Звичайно, за допомогою філерів неможливо виправити крила носа, а от позбутися горбинки, асиметрії, скоригувати кінчик носа можна доволі успішно.
 8. Пластика мочки вуха. Занадто маленька мочка від народження, вікові зміни у тканині вуха, механічне пошкодження – все це залишається в минулому всього за кілька хвилин, а ефект від контурної пластики на вусі тримається мінімум рік.

Які філери застосовують косметологи?

Частіше за все це — засоби на основі гіалуронової кислоти: Surgiderm, Restylane та Juvederm. Кожен з них має багато варіантів концентрації та форм, так що його можна застосувати до кожного конкретного випадку контурної пластики.

Крім того, існує ще Ellanse — філер для пацієнтів, яким протипоказана гіалуронова кислота. Його основа – біодеградуюча синтетична речовина полікапролактон. Він добре відомий медикам, так як входить до складу шовних матеріалів, котрі розсмоктуються після операції.

Чи потрібен реабілітаційний період після контурної пластики?

В цілому, контурна пластика — процедура нескладна, так що серйозної реабілітації не потребує. Єдине — після ін’єкцій на обличчі можуть залишитися сліди (набряки або сліди від уколів; вони тримаються день-два). Якщо ви не хочете прийти з такою «окрасою» на роботу, слід розраховувати час процедури на п’ятницю, щоб за вихідні «непрохані гості» з обличчя встигли зникнути. Особливо це стосується людей, котрим роблять процедуру вперше, адже важко спрогнозувати, як саме відреагує шкіра обличчя на уколи.

Перший день після пластики не варто вмиватися, накладати косметику і торкати шкіру обличчя руками, а якщо було проведене введення великої кількості філеру, краще першу ніч поспати на спині.

Відгуки про контурну пластику

Ганна, 57 років

Прибирала зморшки біля очей і носогубні складки. На все знадобилося три шприця. Дорого, звичайно, але результатом я задоволена. На сто відсотків позбутися від зморшок не вдалося, тільки в мене і цілі такої не було, як-ніяк, бабуся вже. Проте поліпшення очевидні. Вважаю, що контурна пластика в моєму віці - найшвидший і безпечний спосіб розгладити зморшки.

Світлана, 40 років

У свої 39 я зрозуміла, що кремів моїй шкірі вже не вистачає. З'явилися зморшки, овал обличчя поплив, так що після рекомендації подруги захотілося зробити контурну пластику. Дуже сподобалося, що ефект з'явився відразу. Був, звичайно, набряк і синячки в місцях уколів, але це швидко минуло. Вже через тиждень колеги почали робити компліменти, а через місяць зморшки зникли при цьому обличчя виглядає абсолютно природно.

Олександра, 37 років

Я рада, що живу в наш час, коли є надійні медичні методи для позбавлення від проблем обличчя і тіла, і не розумію тих, хто відмовляється від можливостей стати красивішим. У мене з'явилися зморшки, і я вирішила зробити контурну пластику. Всього кілька уколів, ніякого реабілітаційного періоду - і відмінний результат уже на третій день! Коли ефект від філлерів закінчиться, обов'язково повторю процедуру.

Рита, 29 років

У мене поки немає якихось явних проблем обличчя і тіла, але косметолога відвідую регулярно. Навесні вона запропонувала спробувати озонотерапію, щоб освіжити колір обличчя. Призначила три процедури. Вони не дуже приємні, все-таки це уколи в обличчя, але не боляче. Набряків і почервонінь не було, але на наступний ранок я виглядала так, наче дуже добре виспалась. Навіть невелика зморшка на лобі розгладилася. Всім раджу!

Протипоказання

 1. Вагітність та лактація.
 2. Епілепсія.
 3. Онкологічні захворювання.
 4. Порушення згортання крові (гемофілія).
 5. Акне або герпес в місцях запланованих уколів.
 6. Нещодавно проведена лазерна шліфовка шкіри, або ж дермабразія чи хімічний пілінг.
 7. Схильність до утворення рубців.

Ціна такого способу омолодження

У Києві вартість процедури контурної пластики починається з суми в 1300 гривень і доходить до 4500 гривень. Сюди варто додати також ціну знеболюючого крему (100 гривень).

Фото «до» і «після»

Процедура контурной пластики

После контурной пластики

Можливо, вас також зацікавить
Час іде, і ми міняємося. Однак деякі його зміни (досвід і мудрість, наприклад) хочеться залишити, а від деяких ми б із з...
Не так давно жінки заради молодості та краси лягали на стіл хірурга. На щастя, ті методики залишилися в минулому — тепер...
Статті на тему

Що слід знати про косметичний масаж після ін'єкцій ботокса? Типи масажу, рекомендації та протипоказання.

...

Очікування і реальність: наскільки ефективні ін'єкції ботокса для збільшення губ? ...