Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Біоармування

Прийти на зустріч випускників, і виглядати все тією ж дівчинкою, яка 10, а то й 20 років тому покинула стіни школи… Фантастика? Ні, елементарна процедура біоармування! Хочете омолодити обличчя, підтягнути шкіру і щасливо посміхатися до свого відображення у дзеркалі? Отже, настав ваш час випробувати дію біониток.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 40 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 2-3
Період відновлення: відсутній
Обладнання: препарат ELLANSE S
Ціна: 260 євро

Біоармування — це безопераційна методика підтяжки обличчя та коригування його овалу. В основі цієї безболісної та швидкодіючої процедури — гелеві ін’єкції з гіалуроновою кислотою (і не тільки, але про це — нижче). Ефект біоармування можна побачити вже після першого сеансу, а після повного курсу процедур він тільки посилюється. Важливо те, що активну речовину вводять після анестезії, так що уколи не спричиняють пацієнту серйозних незручностей.

Курс процедур біоармування, необхідних кожному пацієнту, лікар визначає індивідуально. Одна процедура проводиться раз в 4 або 5 тижнів. Повторювати курс можна не раніше, ніж через рік.

Процедура біоармування

Так як біоармування — це не оперативне втручання, а лише ін’єкції, шкіра від них не травмується, так що пацієнт не потребує періоду реабілітації. Єдине, що може залишитися на шкірі — це крихітні сліди від уколів, та й вони швидко зникають. А від анестезії слідів не залишається зовсім, тому що вона здійснюється за допомогою крему.

Мета біоармування:

 • ліфтинг зів’ялої шкіри обличчя,
 • глибоке зволоження шкіри,
 • формування чіткої лінії вилиць,
 • розгладжування складок та дрібних зморшок,
 • лікування гіперпігментації,
 • вирівнювання кольору обличчя,
 • візуальне збільшення деяких ділянок (підборіддя, щік).

Препарати, котрі використовуються під час процедур біоармування

Гелі, які за допомогою «павутинки» з біониток створюють у шкірі обличчя «каркас», можуть називатися по-різному: Радієс, Сюджидерм, Ювідерм і так далі. Відрізняються вони активною речовиною, яка грає роль «головної скрипки» у складі того чи іншого засобу.

 1. Гіалуронова кислота. Такий наповнювач діє більш поверхнево. Його основне завдання – зволоження шкіри та її укріплення.
 2. Полімолочна кислота. Ця речовина стимулює вироблення колагену у шкірі. Біоармування препаратом з полімолочною кислотою — це глибоке проникнення у шкіру, і внаслідок цього — більш помітний ліфтинг.

Відгуки про біоармування

Людмила, 29 років

Років мені ще не дуже багато, але глибокі носогубні складки додають, напевно, десяток. Ніякими кремами тут не обійтися, і я вирішила зробити волюметричну контурну пластику - її ефект триває довше, ніж від контурної. Це зовсім не боляче, у мене навіть набряклості не було. І ніякого реабілітаційного періоду. Результат радує - мені здається, зараз я виглядаю навіть краще, ніж на інститутських фотографіях.

Поліна, 40 років

Для корекції носогубних складок косметолог запропонувала мені біоарміровання гіалуроновою кислотою. Я раніше про таке не чула, але виявилося, що все просто - лікар вводить під шкіру препарат на основі гіалуронової кислоти, утворюючи армуючої сітки. Все проводилося під місцевим наркозом, але після операції у мене були невеликі набряки. В цілому результатом задоволена, але в перспективі планую спробувати філери.

Анастасія, 35 років

Про біоарміровання вперше почула від свого косметолога. Вона обіцяла чудодійний ефект, і не обдурила. Овал обличчя став чіткішим, шкіра більш пружною і щільною на дотик. Пройшла повний курс і дуже задоволена. Я зараз виглядаю років на сім молодше свого віку. Жоден антивікової крем на таке не здатний.

Протипоказання

 1. Захворювання кровоносної системи.
 2. Iнфекційні та запальні процеси в організмі.
 3. Вагітність та лактація.
 4. Автоімунні захворювання.
 5. Прийом деяких лікарських засобів.
 6. Гнійничкові або герпетичні висипання у місцях запланованих уколів.

В деяких випадках (якщо ін’єкції були особливо глибокими) на шкірі можуть залишитися гематоми. Їх лікування можна починати вже на другий день після процедури біоармування. У цьому допоможуть звичні аптечні засоби: Троксевазин, Траумель, Синяк OFF, Ліотон та інші.

Ціна процедур

Вартість кожної процедури залежить від обраних косметологом препаратів, а ціна всього курсу – від кількості необхідних вам процедур біоармування. Так, 1 шприц гелю обійдеться в суму з 3,5 до 9 тисяч гривень. А в середньому, процедури по омолодженню обличчя за допомогою біоармування обійдуться в суму, що починається з 10 тисяч гривень.

Фото «до» і «після»

Біоармування

Результати біоармування

Біоармування обличчя

Після біоармування обличчя
Можливо, вас також зацікавить
В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубн...
Озонотерапія — це настільки проста процедура, що її дозволяється проводити дітям. А між тим, спектр дії медичного озону ...
Статті на тему
Вибираєте між біоревіталізацією та мезотерапією? Ми допоможемо вам визначитися, розповівши, для чого призначена кожна пр...
Який препарат для біоревіталізації найкраще підійде вашій шкірі? Чи існують відмінності між препаратами для даної процед...