Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс або Диспорт: що краще?

Порівняємо два головних засоби для боротьби зі зморшками – Диспорт і Ботокс. Виявимо особливості цих препаратів, їх достоїнства і недоліки

Диспорт і Ботокс - по суті, 2 аналогічних трикомпонентних препарати, призначених для розслаблення м'язів і подальшого розгладження мімічних зморшок.

Основа препаратів - очищений і розбавлений до безпечної концентрації ботулотоксин групи А. Токсин вводиться місцево, тонкою голкою в позначені точки мускулатури, паралізуючи нерви, чим ліквідує причину утворення зморшок. Кровообіг м'язової тканини при цьому не порушується.

Перед проходженням косметологічної процедури завжди виникає питання: Ботокс або Диспорт, що краще? Розберемося по порядку.

Відмінності Диспорта і Ботокса

Чим відрізняється Ботокс від Диспорта? Зупинимося на основних відмінностях:

  • виробник;
  • концентрація ботулотоксину;
  • час прояву початкового ефекту;
  • рівень дифузії.

Виробник Botox - компанія «Allergan» (1981 р), виробник Disport - «Ipsen» (1990 р). Різниця в 9 років ніяк не позначилася на якості препаратів.

Більшість експертів не розділяють їх, позиціонуючи, як 2 абсолютно замінних засоби.

Концентрація ботулотоксину в препараті Ботокс вище - 12,5 нг проти 5 нг в Диспорті. Це означає, що для однієї ін'єкції останнього потрібно приблизно в 2,5 рази більше. Але косметологи, як правило, зрівнюють ціни засобів таким чином, що в кінцевому підсумку вартість виявляється рівною.

Видимий ефект після ін'єкцій Диспорту з'являється на 2-4 добу, Ботоксу - на 4-6 добу. Але на кінцевий результат цей показник не впливає.

Рівень дифузії визначає глибину проникнення і розповсюдження препарату в тканинах. Диспорт має більшу дифузію і дещо частіше захоплює крім цільових точок сусідні м'язи. У зв'язку з цим фахівці вважають за краще працювати з Диспортом в області перенісся і чола, тоді як Ботокс рекомендують для брів і куточків очей.

Таким чином, принципова різниця між препаратами лежить в концентрації активної діючої речовини. Тому остаточний вибір, колоти Ботокс або Диспорт, повинен робити лікар, виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму і показань до проведення процедури.

Можливо, вас також зацікавить
Не так давно жінки заради молодості та краси лягали на стіл хірурга. На щастя, ті методики залишилися в минулому — тепер...
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...