Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Контурна пластика вилиць: як проводиться і які проблеми вирішує?

Чи може контурна пластика замінити послуги пластичного хірурга? Все про особливості процедури.

Чітко окреслені витончені вилиці надають обличчю індивідуальності та привабливості.

До контурної пластики вилиць вдаються як молоді дівчата, так і жінки елегантного віку. Причиною звернення буває невдоволення природною формою вилиць або вікові зміни контурів обличчя.

Процедура контурної пластики дозволяє надати вилицям додаткового об'єму і/або скорегувати їх форму.

Показання до контурної пластики вилиць

Контурна пластика вилиць як безопераційна методика омолодження та корекції обличчя останнім часом близька до піку своєї популярності. Ця процедура малоінвазивна, фізіологічна, не вимагає тривалої реабілітації і не обмежена в плані подальших повторень.

У яких випадках ми робимо контурну пластику вилиць?

  1. Обличчя від природи не має яскраво виражених вилиць. Обличчя такого типу нерідко недостатньо виразні. Якщо при цьому дівчина - яскрава особистість, то має місце явна невідповідність. Усунути її - завдання косметолога!
  2. Гравітаційний птоз обличчя. З віком втрачають еластичність і слабшають лицьові м'язи, стоншується жирова клітковина. З цієї причини обличчя набуває «опущеного» вигляду: з'являються «брилі», носогубні складки, опускаються куточки губ і брів, опадають вилиці.
  3. Розплився овал обличчя. У цьому випадку збільшення вилиць забезпечує підтяжку тканин, розташованих нижче.
  4. Виражена нососльозова борозна. Складочка, що від внутрішнього куточка ока йде через щоку вниз, помітно вирівнюється завдяки контурній пластиці вилиць.

Ми бачимо, що контурна пластика вилиць змінює на краще багато рис обличчя. Ця процедура не має собі рівних при комплексному курсовому омолодженні в поєднанні з іншими техніками.

Як проводиться процедура?

  1. Проведенню контурної пластики вилиць завжди передує консультація лікаря.
  2. Для моделювання вилиць і збільшення їх обсягу застосовується щільний густий гель-заповнювач на основі гіалуронової кислоти.
  3. Гель вводиться глибоко в тканини до рівня, близького до окістя, що не дає йому згодом зміщуватися. Спеціальний інжектор забезпечує делікатність і безболісність процесу.
  4. По ходу процедури косметолог постійно відстежує результат, і в разі необхідності вносить корективи.
  5. Після процедури можливий легкий набряк, який проходить через день-два.

Контурна пластика вилиць дає пролонгований ефект, який зберігається до року і більше. Надалі у вас не буде причин не повторити цю процедуру, яка допомогла вам досягти досконалості!

Можливо, вас також зацікавить
Не так давно жінки заради молодості та краси лягали на стіл хірурга. На щастя, ті методики залишилися в минулому — тепер...
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...