Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Препарати для контурної пластики - як вибрати філер?

Існує величезна кількість філерів для контурної пластики. Як не помилитися з вибором і підібрати найкращий для вас склад препарату? Допоможемо знайти відповідь!

Філери для контурної пластики (від англ. «Fill» - наповнювати) – це натуральні та синтетичні ін'єкційні гелі, які застосовуються для пластичних маніпуляцій на тілі та обличчі; вони призначені для заповнення зморшок і розгладжування шкіри.

Які бувають препарати?

Найбільш популярні та ефективні препарати для контурної пластики:

  • Stylage;
  • Pluryal;
  • Teosyal;
  • Juvederm;
  • Surgiderm;
  • Restylane.

Французький препарат Stylage в своєму складі має антиоксиданти для додаткового омолоджуючого ефекту. Технологія IPN-Like надає гелю підвищену еластичність.

Основні показання до застосування гелю Pluryal - міжбровні зморшки і носогубні складки. Крім того, препарат використовується для корекції губ і овалу обличчя.

Лінійка гелів Teosyal має 8 косметологічних напрямків, завдяки цьому кожна проблема (зморшки, глибокі складки, відновлення овалу обличчя) вирішується індивідуально з максимальним ефектом.

Препарат Juvederm ідеально розподіляється під шкірою, його основна перевага - тривалий ефект (до 12 місяців).

Ін'єкції Surgiderm призначаються для розгладження поверхні шкіри та заповнення порожнистих підшкірних ділянок. Основний напрямок дії препарату - вікові зміни і старіння шкіри.

Наповнювач Restylane має стандартну в'язкість, використовується для корекції зморшок і розгладження складок середньої глибини.

Більшість препаратів у лінійках різних виробників відразу включають лідокаїн для зниження болісних відчуттів під час процедури.

Препарати для контурної пластики мають різні показання та протипоказання. Тому остаточний вибір препарату перед процедурою робить лікар, що вивчив особливості вашого організму, структуру шкіри і цільову проблему.

Можливо, вас також зацікавить
Не так давно жінки заради молодості та краси лягали на стіл хірурга. На щастя, ті методики залишилися в минулому — тепер...
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...