Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ін'єкційна косметологія

Сучасні естетичні процедури ґрунтуються не тільки на натуральних інгредієнтах, а й на досягненнях науки. Завдяки цьому багато хірургічних процедур змінила ін’єкційна косметологія, від чого пацієнти тільки виграли.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Ін’єкційна косметологія — це процедури для обличчя та тіла, які чудово зарекомендували себе у світі. У них дуже багато прихильників, адже ін’єкції вирішують безліч задач, у тому числі проблему омолодження шкіри, і, вдаючись до ін’єкційної косметології, можна уникнути операцій, а також анестезії. Препарати, що застосовуються в сучасних клініках, повністю безпечні, вони не мігрують у організмі, не канцерогенні,зручні у використанні, а головне — дають прогнозований та довготривалий результат.

Основні методи ін’єкційної косметології

Арсенал методик та засобів, завдяки яким косметологи відганяють подалі роки та повертають своїм клієнтам молодість і красу, дуже значний. Найпопулярніші та найбільш дієві такі:

 1. Мезонитки (тредліфтинг або армування). Це найновіша техніка тривимірного омолодження обличчя. За допомогою голок під шкіру обличчя чи тіла вводяться мезонитки, які вже місяців через 6 повністю розсмоктуються. Але цей засіб створює в шкірі «каркас», який утримує тканини у потрібному положенні, не дозволяючи їм провисати. Тривалість ефекту від цієї процедури ін’єкційної косметології – близько двох років.
 2. Біоревіталізація. Метод ін’єкційної косметології, популярний як через свою ефективність, так і через доступність по ціні. У шкіру вводиться гіалуронова кислота, яка не тільки омолоджує її, а й ефективно зволожує.
 3. Плазмаліфтинг. Введення у шкіру пацієнта збагаченої плазми його власної крові.
 4. Ботокс (Диспорт). На сьогодні це найкращий метод ін’єкційної косметології проти зморшок. «Уколи краси» у світі використовуються більш ніж 20 років і за цей час встигли зарекомендувати себе як ефективний засіб не тільки проти вікових змін шкіри, а й проти гіпергідрозу (хвороби «пітних долонь»).
 5. Контурна пластика. Збільшення губ, позбавлення від зморшок, зміна контуру обличчя — всього цього можна досягти за допомогою введення гелів-філерів.
 6. Озонотерапія. Мікроін’єкції озону відновлюють обмінні процеси у шкірі, позбавляють від зайвої ваги та целюліту, «прибирають» акне та рубці, повертають шкірі здоровий вигляд. Це не лише метод «декоративної» ін’єкційної косметології — озонотерапія може позбавити пацієнта ряду захворювань (наприклад, вона використовується при лікуванні виразки шлунка або цукрового діабету), так що її інколи називають «процедурою для тих, кому ніколи хворіти».
 7. Мезотерапія. У шкіру вводяться багатокомпонентні коктейлі, збагачені амінокислотами, гіалуроновою кислотою, вітамінами, мінеральними речовинами та коензимами. Спектр дії цих засобів великий, починаючи від лікування судинної сіточки і закінчуючи позбавленням шкіри пігментних плям.

До цих методів слід удатися, якщо клієнт хоче відновити молодість своєї шкіри (підтягнути її, прибрати пігментацію, покращити її колір), зменшити вигляд зморшок або прибрати їх повністю, збільшити об’єм губ, скоригувати овал обличчя (в тому числі відновити овал вилиць), вилікувати вугрі, випадіння волосся, позбутися целюліту, розтяжок та зайвої ваги.

Протипоказання:

 • порушення згортання крові;
 • вагітність та період лактації;
 • гострі запальні процеси у місцях, куди плануються уколи;
 • загострення хронічних захворювань та ГРЗ;
 • систематичні захворювання з’єднувальних тканин у стадії загострення.

Ціни процедур

Вартість кожної процедури ін’єкційної косметології залежить не тільки від послуг лікаря та стану пацієнта, а й від виду та дозування засобу, який вводиться під шкіру (філера, гіалуронової кислоти, плазми і так далі).

Так, вартість процедури мезотерапії може починатися з 500 гривень, біоревіталізації — 1000 гривень, ін’єкційної косметології за допомогою ботоксу — від 1500 гривень. Мезонитки коштують близько 130 гривень за одну (для процедури потрібно 10-20 ниток на одну зону шкіри).

Відгуки про ін’єкційну косметологію

Катерина 35 років

Не варто боятися ін'єкційної косметології, вона не така страшна, як здається. Я з 30 років щорічно користуюся цими послугами і прекрасно молодо виглядаю. Це того варте.

Софія, 43 роки

Я завжди боялася всіх уколів, але краса вимагає. Косметолог серед всіх процедур у ін'єкційної косметології порекомендував для моєї шкіри біоревіталізацію. Дуже ефективна методика, відмінно допомагає.

Можливо, вас також зацікавить
Лазерні технології зараз застосовуються в самих різних сферах: у наукових дослідженнях, виробництві та обробці матеріалі...
Статті на тему

Що слід знати про косметичний масаж після ін'єкцій ботокса? Типи масажу, рекомендації та протипоказання.

...

Очікування і реальність: наскільки ефективні ін'єкції ботокса для збільшення губ? ...