Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Проблеми обличчя та тіла

Наше тіло — це відображення нашого способу життя. А обличчя — «візитівка», по якій легко прочитати як наш вік, так і всі наші хвороби. На жаль, абсолютно здорових людей не існує, і навіть у найбільш доглянутих дівчат, котрі ведуть здоровий спосіб життя, виникають проблеми обличчя та тіла.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Людська шкіра першою приймає на себе удари забрудненого навколишнього середовища, неякісної косметики, синтетичного одягу, хлорованої води і тому подібного. На жаль, ми ще й додаємо їй клопотів малорухливим способом життя, неправильним харчуванням та постійними стресами. Як наслідок, з часом багато хто з нас отримує проблеми обличчя та тіла. У кожного вони свої, і звичайно ж, немає людей, які не хотіли б позбутися прищів, зморшок або целюліту. На щастя, сучасна косметологія готова прийти на допомогу, не залишаючи проблемам шкіри жодного шансу.

Причини виникнення

Звичайно ж, перед тим, як лікувати ті чи інші проблеми тіла або обличчя, їх краще попередити. І починати краще в молодому віці, коли шкіра ще не так зіпсована впливом навколишнього середовища і згубними звичками.

Отже, щоб довше не стикатися з проблемами обличчя чи тіла, не забувайте: більшість із них тісно пов’язана із такими зовнішніми факторами, як наші звички, спосіб життя, професійна діяльність. Наприклад, комедогенна косметика, яку часто накладають на жирну шкіру, може призвести до появи прищів, а довготривале сидіння в офісі майже без руху — до целюліту.

Хоча, звичайно, не варто відкидати і таких серйозних непередбачуваних впливів, як захворювання внутрішніх органів (про які може сигналізувати, наприклад, почервоніння або висипання на шкірі), генетичні зміни (юнацьке акне).

Проблеми обличчя

Серед проблем обличчя в першу чергу можна назвати прищі або акне. Частіше всього така «прикраса» з’являється у підлітковому віці, хоча й дорослі люди також не застраховані від появи висипань. Крім того, багатьох людей турбує поява зморшок. Однак і інші недоліки шкіри, такі як розширені пори, жирний блиск, шрами, розацеа (або червоні плями), а також гіперпігментація на обличчі — це теж доволі серйозні проблеми, адже їх не можна замазати тональним кремом чи приховати якось інакше.

Проблеми тіла

Вони можуть бути спільними з проблемами обличчя (скажімо, такими, як вугрі, шрами та пігментація), а можуть носити суто «специфічний» характер.

Говорячи про недоліки шкіри тіла, в першу чергу ми говоримо про:

  • целюліт,
  • розтяжки,
  • в'ялість шкіри,
  • надлишкова вага.

Майже всі ці проблеми спричинені не прихованими хворобами, а способом життя людини. Так, целюлітом наша шкіра нагороджується через малорухливий спосіб життя і неправильне харчування, розтяжки з'являються від занадто швидкого набору ваги або при вагітності, надлишкова вага – наслідок все того ж нездорового харчування, мінімуму рухів, і рідше – гормональних збоїв.

Що робити

Перед тим, як почати лікувати певну проблему обличчя або тіла, важливо виявити, які фактори призвели до її появи. Адже для того, щоб ефективно позбутися наслідків, слід спочатку вилікувати причину захворювання. Так що без хорошого лікаря тут не обійтися. Він і діагноз поставить, і до потрібних спеціалістів направить, і нарешті, вибере найбільш оптимальний спосіб лікування.

Сучасна косметологія пропонує такі способи вирішення проблем обличчя та тіла:

  1. Пілінгові процедури. Їх суть — видалення тонкого верхнього шару шкіри, що запускає процес її оновлення. Пілінг вирішує такі проблеми, як пігментні плями, рубці, що залишилися після вугрів, а також зів'яла шкіра.
  2. Ін'єкційні процедури. Суть усіх процедур єдина: під шкіру вводиться певний препарат. Залежно від його виду, препарат може коригувати рельєф обличчя, підправляти форму губ, згладжувати глибокі зморшки і тому подібне.
  3. Апаратна косметологія. Такі процедури проводяться за допомогою сучасного обладнання. Спектр дії подібних «механічних помічників» дуже великий, починаючи з видалення бородавок і закінчуючи радіохвильовим ліфтингом шкіри.