Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Зморшки

Час іде, і ми міняємося. Однак деякі його зміни (досвід і мудрість, наприклад) хочеться залишити, а від деяких ми б із задоволенням відмовилися. Наприклад, від зморшок, котрі не тільки роблять наше обличчя непізнаваним, а й вкотре нагадують нам про наближення старості. Шкода, що молодильні яблука ростуть тільки в казках. А от молодильні процедури сучасної косметології — це не казка, а реальність, котра допомагає нам з легкістю «прибрати» з обличчя кілька років.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Зморшками називаються борозни і складочки, котрі з часом виникають на шкірі людини. І, якщо про «прикрашене» такими віковими ознаками обличчя мужчини ще можна сказати «мудра, благородна старість», то жіноче обличчя, помережане сіточкою складок та «гусячими лапками», важко назвати красивим чи елегантним.

Спочатку вони з’являються на лобі, далі — від носа до підборіддя, після цього – у зовнішніх куточках очей, і нарешті, на шиї, переніссі, підборідді, а також верхній губі.

Причини виникнення зморшок

 1. Активна міміка. Поява мімічних заломів на шкірі — результат безупинної роботи м’язів обличчя. Прищулені очі, зморщений лоб, піднята брова, відкритий сміх. До цього переліку можна додати звичку спати на занадто високій подушці, що призводить до зморщення шкіри шиї.
 2. Вік. Після 40-ліття (а інколи і значно раніше) шкіра людини починає втрачати свою еластичність через уповільнення в ній кровообігу. Тканини опускаються і утворюються заломи на шкірі — через це вікові зміни на обличчі також називають гравітаційними зморшками.
 3. Паління. Воно викликає штучне старіння шкіри, прискорюючи появу складок на ній.
 4. Перенесені захворювання. Інфекції, хронічні хвороби, проблеми шлунково-кишкового тракту також знижують пружність шкіри.
 5. Різке схуднення. Розтягнута шкіра не встигає швидко скоротитися, і в результаті вона морщиться.
 6. Несприятливі фактори навколишнього середовища. Довготривале перебування на сонці та вітрі, а також у накурених приміщеннях може зіграти зі шкірою злий жарт.
 7. Зловживання косметикою. Особливо це стосується надто частого використання пудри, яка пересушує шкіру.

Типи зморшок

Їх класифікують як по причинах виникнення, так і по глибині.

За виникненням вони бувають: динамічні (це в першу чергу синонім мімічних з

моршок), статичні (вікові, а також набуті внаслідок паління, хвороб, навколишнього середовища) та комбіновані (поєднують ознаки двох попередніх видів).

По глибині їх поділяють на:

- поверхневі або епідермальні (дрібні, часто нагадують сіточку), - середньо-глибокі або дермальні, - глибокі (зморшки, які «прорізають» не лише верхні шари шкіри, а й підшкірно-жирову клітковину; в першу чергу це стосується носо-губних зон).

Перші зморшки

Вважається, що цей «автограф» прожитих років виникає під очима, між бровами і на інших ділянках обличчя з приходом старості. Однак навіть молода людина може помітити у себе появу зморшок. Причини цьому — міміка, шкідливі звички, а також хвороби. Так що і в 20 років можуть з’явитися перші «гусячі лапки» навколо очей.

«Гусячі лапки» навколо очей

Шкіра біля очей — найтонша і найніжніша, так що недивно, що саме вона першою потрапляє «під удар». На неї йде постійне навантаження через те, що очі весь час моргають, так що шкіра рухається, а активних м’язів під нею немає, так що підтримувати її в тонусі нічому.

Тут виникають не тільки згадані «лапки», сіточка може покрити також і верхню та (або) нижню повіку. Важливо те, що зі старінням шкіри на різних ділянках очей боротися потрібно теж по-різному. В цьому вам допоможуть як апаратні процедури, так і косметика для очей (важливо, щоб вона була підібрано правильно). Але найкращий ефект дасть комплексний догляд.

Як прибрати зі шкіри «сліди минулого»

Більшості жінок (а в деяких випадках – і чоловіків) не важливо, як вони виникли – важливіше, як позбутися зморшок. Сучасна косметологія з готовністю допомагає, пропонуючи велику кількість методів, які добре себе зарекомендували в усьому світі.

 1. Введення ботоксу — найкращий засіб проти динамічних зморшок.
 2. Пілінги, поверхневі та серединні. Це й профілактика, і омолодження, і оздоровлення шкіри.
 3. Контурна пластика (введення під шкіру гелю) — універсальний спосіб проти різних недоліків шкіри.
 4. RF-ліфтинг ефективно підтягує шкіру, особливо якісно оновлюючи підборіддя та шию.
 5. LPG-массаж поліпшує кровопостачання обличчя, повертає тонус м’язам.
 6. Мезонитки ефективно підтягують шкіру.
 7. Біоревіталізація — спосіб, який використовується і для профілактики, і для лікування поверхневих зморшок.

Як уповільнити появу зморшок на обличчі?

Щоб обличчя якомога довше залишалося молодим, а крихітні борозни, якщо вже і виникли, то не поспішали поглиблюватися, слід дотримуватися простих правил профілактики. В першу чергу, підібрати хороший засіб для догляду за шкірою (краще — професійний, зі зволожуючою дією). Далі — необхідно захищати шкіру від ультрафіолету, а також морозу і вітру. І нарешті, можна підібрати гімнастику для обличчя — але цього не слід робити без консультації косметолога, адже невірно підібрані вправи можуть призвести до появи мімічних зморшок. І звичайно ж, чим раніше ви попрощаєтеся з сигаретами, тим краще виглядатиме ваша шкіра.

Відгуки про лікування зморшок

Наталія, 47

У мене глибокі носогубні зморшки, що надають обличчю сумний вираз і як би опускають щоки вниз. Косметолог запропонувала контурну пластику. Ціна одного шприця гіалуронки мене, звичайно, вразила. Ін'єкції роблять без знеболення, але це терпимо. Шкіра після уколів виглядала як завжди, але через тиждень з'явився очевидний ефект. Не знаю, скільки протримається, але в салоні обіцяли мінімум півроку.

Аня, 36 років

Ділюся враженням від термоліфтінга. З шкірою у мене проблем особливих немає, але овал обличчя вже не такий чіткий, та й невеликі зморшки з'явилися. Процедура приємна і насправді безболісна. Я проходила 8 сеансів. Шкіра дійсно підтяглася і розгладилася, невеликі зморшки пропали. Потім робила ще на живіт, але результату не побачила, так що буду обробляти тільки обличчя, перед відпусткою не завадить.

Можливо, вас також зацікавить
В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубн...
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...