Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс і алкоголь

До і після проведення процедури введення ботокса необхідно дотримуватися деяких рекомендацій, які сприятимуть підтриманню ефекту і допоможуть запобігти виникненню побічних реакцій. Багатьох цікавить питання про сумісність ботокса з алкоголем.

Відповідь проста - вони мають прямо протилежні способи дії і тому вживання останнього вкрай небажано як до процедури, так і на протязі деякого часу після неї. Необхідно знати деякі особливості впливу етилового спирту на організм, щоб розуміти, чому саме ботокс з алкоголем є вкрай небажаним варіантом взаємодії.

Алкоголь швидко всмоктується і надходить у кров, розширюючи судини. Це може привести до появи гематом в місцях уколів, а також до швидкого розсмоктування ботокса. Таким чином, ефект буде мінімізований тим, що введений препарат не затримається надовго в м'язових тканинах.

Основні рекомендації щодо того, пити чи не пити алкоголь після ботокса:

  • заборонено пити за 12-24 години до процедури введення ін'єкцій, так як алкоголь не виведеться з організму за цей час і буде нейтралізувати дію ботокса ;
  • в середньому не рекомендується пити після ботокса протягом 1-4 тижнів в залежності від введеної дози та індивідуальних особливостей організму.

Більш того, в деяких випадках алкоголь з ботоксом може призвести до отруєння і до різних побічних ефектів (наприклад, переміщення препарату в інші області, частковому розсмоктуванню і виведенню в кровоносну систему, нудоти і блювоти). Також ваша шкіра може стати не гладкою і рівною, а з буграми і висипом, так як під впливом етилового спирту ботокс перерозподіляється і розноситься з кров'ю в інші області обличчя.

Таким чином, відповідь на питання «чи можна пити після ботокса» є однозначним і категоричним - не можна протягом певного часу.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...