Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс під очі

У гонитві за молодістю, красою і сяючим зовнішнім виглядом кожна жінка готова на багато що. Найбільше нам не хочеться бачити в'януче обличчя і тіло у дзеркалі і розуміти, що вік бере своє.

Однією з найбільш прикрих проблем є зморшки в області навколо очей. Ботокс під очі вважається одним з кращих методів боротьби з ними.

Уколи від зморшок під очима є прекрасною альтернативою пластичних операцій і дорогим салонним процедурам з використанням косметики або інших засобів по догляду, так як останні вимагають щоденного повторення, а ін'єкції від зморшок дають відчутний результат буквально через кілька годин і терміном від двох до шести місяців в залежності від вираженості зморшок і індивідуальних особливостей організму.

Розгладження зморшок в даному випадку відбувається за рахунок примусового паралічу м'язів. А вільна від постійного м'язового гіпертонусу шкіра починає процес регенерації і виділення колагену і еластину, створюючи тим самим пролонгований омолоджуючий ефект.

Однак у будь-якої процедури бувають свої протипоказання і побічні ефекти. У випадку з введенням ботокса під очі є ризик виникнення набряку одного або обох повік, а також неповного їх закриття або тимчасових порушень рухливості.

Це може статися при неправильному розрахунку дозування або точки введення препарату, а також індивідуальної чутливості до нього.

Також в ряді випадків спостерігаються набряки, які спадають через кілька днів. Іноді лікар призначає сечогінні препарати в поєднанні з магнієм і калієм для підтримки роботи серцевого м'яза.

 

Ви можете бачити результати уколів ботоксу на фото До і Після - вони дуже помітні після настання максимального ефекту від препарату (на 4-5 день). Також важливим плюсом даного методу боротьби зі зморшками є те, що за місяці втрати рухливості м'язів ми відучуємося від активної міміки і тим самим запобігаємо появі нових мімічних зморшок.

Для багатьох жінок і чоловіків уколи проти зморшок (ботокс або гіалуронова кислота, філлер чи інші засоби) є буквальним порятунком і явною перевагою перед пластичною операцією. Іноді в Мережі попадаються фото До і Після уколів ботокса & nbsp; з невдало проведеною процедурою або порушенням приписів лікаря. Тоді виникають побічні ефекти, які зводять нанівець весь позитивний ефект від процедури або навіть погіршують стан шкіри.

Слід розуміти, що уколи ботокса під очі пов'язані з дуже вразливою і ніжною шкірою і близьким розташуванням зорових нервів та інших важливих нервових закінчень і судин. Тому слід довірити таку відповідальну процедуру професіоналам.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...