Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи ефективні уколи ботоксу в пахви при лікуванні гіпергідрозу?

Багатьом знайома проблема постійно мокрих пахв. Чи можна позбутися від підвищеної пітливості за допомогою ін'єкцій ботулотоксину?

Потовиділення — життєво важлива функція організму людини. За допомогою потовиділення організм підтримує водно-сольовий баланс, виводить шлаки і токсини, а також здійснює терморегулювання.

На жаль, виділення поту під пахвами створює умови для інтенсивного росту бактерій, який супроводжується неприємним запахом. Коли ступінь вираженості потовиділення знаходиться в нормі, звичайна особиста гігієна легко справляється з даною неприємністю.

Однак деякі люди страждають від гіпергідрозу.

Як визначити, що вам необхідно лікування гіпергідрозу?

Якщо інтенсивне потовиділення не супроводжує важкі фізичні навантаження, сильний стрес, больові відчуття або сильні емоційні переживання, а просто турбує людину в звичайному повсякденному житті, то це — гіпергідроз.

При гіпергідрозі позбутися неприємного запаху і жахливих плям на одязі не допомагають навіть регулярні душі з антибактеріальним милом і найсильніші дезодоранти-антиперспіранти. Що ж робити?

Насамперед — сходити до лікаря. Гіпергідроз може бути симптомом серйозних захворювань, і таку версію необхідно ретельно перевірити.

Якщо все гаразд, приступаємо до лікування власне гіпергідрозу — скільки можна страждати від труднощів у спілкуванні і проблем з особистим життям?

Найнадійнішим і найрадикальнішим способом вилікувати гіпергідроз є ін'єкції ботоксу в пахви.

Ін'єкції ботоксу в пахви при лікуванні гіпергідрозу: як проводиться процедура.

  1. Прийом у лікаря-косметолога з тестуванням проблемної зони для визначення точок, у яких слід вводити ботокс у пахви.
  2. Асептика шкіри та позначення спеціальним маркером точок уколів ботоксу в пахви.
  3. У намічені точки вводять ботокс. Для ін'єкцій використовують дуже тонкі голки, тому великого дискомфорту процедура для пацієнта не створює. Якщо пацієнт боїться уколів і нервує, лікар наносить на шкіру пахви знеболюючий крем або гель.
  4. У перші 2 тижні після процедури необхідно уникати станів, що провокують потовиділення.
  5. Ефект від процедури наростає поступово до 10-ти днів, після чого потовиділення припиняється. Потові залози перестають отримувати сигнали від нервової системи через те, що препарат Ботокс блокує нервові волокна, які проводять дані сигнали.

Ботокс-лікування гіпергідрозу допустимо повторити через рік — півтора.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...
Хто не хоче відчути себе голлівудською зіркою? Завжди молода і красива, завжди сяюча… Важко дивитися на свої зморшки, ко...