Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Що не можна робити після ботокса

Процедура ін'єкцій ботокса передбачає деяку підготовку перед її проведенням і певні обмеження після.

Ботокс і антибіотики категорично несумісні, тому мінімум за три дні до процедури слід відмовитися від їх вживання. Також слід уважно поставитися до рекомендації напередодні не пити алкоголь (за 24 години) і знизити фізичну активність (навіть легку зарядку краще скасувати).

Але існує чимало речей, які не можна робити і після ботокса . Зупинимося на них докладніше. Отже, після ботокса не можна:

  • приймати горизонтальне положення мінімум 4-6 годин, щоб уникнути набряку тканин;
  • приймати розріджуючі кров препарати і антибіотики;
  • від 2 до 4 тижнів, в залежності від введеної кількості ботокса, вживати будь-який алкоголь;
  • займатися спортом, або іншими активними тренуваннями;
  • відвідувати сауну, лазню, солярій;
  • робити масаж і пілінг обличчя, не менше ніж на тиждень;
  • робити процедуру біоревіталізації або інші косметологічні заходи протягом тижня;
  • також після ботокса не можна тривалий час перебувати на сонці.

Після ін'єкцій ботокса найкраще зайнятися необтяжливою роботою або прогулятися, сходити в магазин, зробити домашню роботу, що не передбачає серйозних фізичних навантажень, наприклад прибирання з пилососом може бути замінене розкладанням на полицях одягу або дрібниць, протиранням сухого пилу без нахилів і різких рухів.

Рекомендації після уколів ботокса включають в себе як загальні, так і приватні правила. Так, при наявності побічних ефектів у вигляді набряку або птозу лікар може порекомендувати будь-які процедури або прийом лікарських засобів (наприклад, сечогінний).

Дуже хороші результати дає поєднання дії ботокса і біоревіталізації . Чи можна робити біоревіталізацію після ботокса? Ні, якщо пройшло менше 2-4 тижнів після ін'єкцій. В цілому ж обидві косметологічні процедури позитивно впливають на стан шкіри і при грамотно складеній програмі з великими часовими проміжками між ними дають чудовий результат, посилюючи дію один одного.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...