Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Електрокоагуляція

Бородавки, судинні зірочки, папіломи і кондиломи та інші доброякісні утворення не тільки псують зовнішній вигляд, але й часто завдають дискомфорт. Позбутися від них вам допоможе процедура електрокоагуляції.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: від 5 до 15 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1 тиждень
Обладнання: Коагулятор Bio Tek

Електрокоагуляція - це сучасний спосіб видалення папілом і бородавок за допомоги точкового теплового впливу електричного струму. За допомогою електрокоагуляції можна швидко та ефективно видалити практично будь-які доброякісні новоутворення на поверхні шкіри: папіломи, кондиломи, судинні зірочки, гемангіоми, бородавки тощо. Як правило, строгі медичні показання до видалення таких утворень відсутні, і причиною для звернення до косметолога стає або естетичний (якщо новоутворення занадто привертає увагу, псує собою зовнішність), або фізичний дискомфорт (коли воно розташоване в незручному місці, наприклад, у природних складках тіла або в місці, де зазнає травмування одягом).

Протипоказання

Електрокоагуляція протипоказана лише при підозрі на онкологічні захворювання, а також людям з дуже тонкої або чутливою шкірою.

Як проводиться електрокоагуляція

У ході процедури електрокоагуляції ділянку шкіри з новоутворенням вирізають за допомогою електроножа, який одночасно з цим коагулює ("зварює") судини, що живили папиллому. Після процедури, як правило, грубі рубці не утворюються, завдяки чому цей метод широко застосовується для видалення новоутворень у важкодоступних місцях, наприклад, на повіках. Набряк повік після електрокоагуляції спадає зазвичай протягом декількох днів. Після процедури коагуляції може незначно підвищуватися температура тіла.

Заходи безпеки

Електрокоагуляція папілом проводиться під місцевим знеболенням, попередня підготовка до процедури не потрібна. Після електрокоагуляції не можна засмагати в солярії або на пляжі протягом місяця, а також самостійно намагатися видалити скоринку, якою покривається після процедури місце обробки шкіри.

На нашому сайті можна порівняти ціни електрокоагуляції в Києві та прочитати відгуки пацієнтів, які успішно пройшли цю процедуру.

Фото «до» і «після»
Можливо, вас також зацікавить
У віці 35-40 років з'являються перші ознаки старіння, які можна усунути, пройшовши процедуру Elos-омолодження. Однак її ...
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...