Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Elos омолодження

У віці 35-40 років з'являються перші ознаки старіння, які можна усунути, пройшовши процедуру Elos-омолодження. Однак її можна проводити й в більш ранньому віці за показаннями.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: від 45 хвилин до 2 годин
Рекомендована кількість процедур: від 4 до 6
Період відновлення: від 3 до 5 днів
Обладнання: Elos-апарат

Унікальна технологія elos-омолодження дозволяє розгладити шкіру, позбутися розширених пор і зморшок та одночасно вирівняти її колір. Секрет elos-омолодження полягає у високоефективному поєднанні радіохвильової терапії і дії інтенсивного пульсуючого світла. Радіохвилі і світлові імпульси генеруються інноваційним апаратом Елос. Дана методика абсолютно безболісна та безпечна, а результати можна спостерігати вже після першої процедури. Через кілька процедур ви помітите, що безслідно зникли такі неприємні дефекти, як:

  • плями від акне;
  • капілярні сіточки;
  • дрібні папіломи;
  • шрами і рубчики.

Elos-омолодження - це висока ефективність і безпека методики в поєднанні з прекрасною переносимістю процедур і відсутністю дискомфорту. Вплив у ході elos-пароцедури здійснюється на середній шар шкіри, дерму.

Elos-омолодження показано за наявності сітки дрібних зморшок, розширених пор, капілярів, пігментних плям, судинних зірочок. Важливий плюс Elos-омолодження - його прекрасна сполучуваність з іншими косметологічними процедурами, у тому числі ін'єкційними. Наприклад, цей метод відмінно доповнить собою ін'єкціі гіалуронової кислоти проти глибоких зморшок, створюючи тим самим ефект загального омолодження шкіри обличчя.

Проте, для Elos-омолодження є й протипоказання. Крім стандартних протипоказань для будь-яких процедур (вагітність, онкологія), Elos-омолодження не можна проводити за наявності келоїдних рубців, після прийому ретиноїдів і тетрациклінових антибіотиків, за наявності хронічних захворювань, при порушеннях згортуваності крові, цукровому діабеті, пошкодженнях шкіри в зоні передбачуваної процедури.

Також омолодження за даною методикою не можна проводити протягом 3х місяців після лазерного шліфування шкіри.

Власне процедура Elos-омолодження проста і безболісна, зазвичай супроводжується відчуттям тепла. Триває одна процедура близько 45 хвилин, при цьому сила імпульсу, яким апарат впливає на шкіру, підбирається виключно індивідуально, залежно від її стану.

Фото «до» і «після»
Можливо, вас також зацікавить
Бородавки, судинні зірочки, папіломи і кондиломи та інші доброякісні утворення не тільки псують зовнішній вигляд, але й ...
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...