Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Кріодеструкция

Повністю позбавитись від некрасивих новоутворень на шкірі допоможе якісна кріодеструкція!
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 2 хвилини
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: відсутній
Обладнання: Kryotur 600

Будь-яка жінка, у будь-якому віці, незалежно від національності та соціального прошарку, безумовно бажає і прагне завжди виглядати, як кажуть, на всі сто. Цьому можуть завадити усілякі новоутворення шкіри, які нерідко можуть доставити достатньо багато клопоту та призвести до поганого настрою, бо виглядають вони мало естетично та непривабливо. Сучасна косметична індустрія надає кожній людині можливість позбавитись таких неприємних та некрасивих новоутворень за допомогою такої процедури, як кріодеструкція.

Криодеструкция

Показання, методи та основні етапи процедури кріодеструкції

По суті, кріодиструкця, це процедура, яка діє на новоутворення на дермі, за допомогою холоду. В більшості випадків вплив проводиться апаратним методом, при участі спеціальних аплікаторів з рідким азотом. Кріодиструкція допоможе якісно позбавитись від бородавок, папілом, меланоцитарного невуса, різноманітних кондилом, родимок, тощо. Окрім того, така процедура, як кріодеструкція застосовується не лише в косметології, але ще й в гінекологічній сфері, наприклад, для лікування ерозії шийки матки.

При проведенні кріодеструкції, тканини миттєво охолоджуються рідким азотом до наднизьких температур. Завдяки цьому заморожується вода в клітинах і в міжклітинному просторі, та утворюються мікрокристали льоду. Паталогічна тканина, на яку и впливає апарат, практично відразу відмирає, при чому, простежується гемо статичний ефект.

  • Лікар косметолог прикладає до бородавки чи папіломи насадку спеціального апарату для кріодестркції, та заморожує їх. Пацієнт при цьому може відчувати легке печіння або поколювання. В цей самий час новоутворення шкіри поступово біліє та відмирає.
  • На протязі 1-3 годин, в тканинах відстежується значна гуперимія, тому може виникнути легкий набряк, так як тканини, а головне, судини переповнюються кров’ю, в цьому немає нічого страшного.
  • На наступний день після кріодеструкції, у пацієнта можуть виникнути невеличкі пухірці.
  • Через двоє-шестеро діб, настає повний некроз уражених частин шкіри з паталогічними новоутвореннями. Процес кінцевого етапу може тривати на протязі тридцяти днів, а часом, навіть і більше. Після лікування, на місці де була папілома, кондилома або інше, через місяць залишиться лише невеличка плямка, а через три місяці, і вона зникне без сліду, не залишаючи рубця.

Відгуки про кріодеструкцію

Ірина, 25 років

У мене на передпліччі був шрам від опіку. Великий і некрасивий, тому хотілося від нього позбавитися. В інтернеті багато способів описують, але я вибрала кріодеструкцію - ніби як обіцяють все зробити швидко і безболісно. Так от, насправді все залежить від розмірів шраму! Мені знадобилося 4 сеанси за 3 місяці, ну і довелося витерпіти жахливі пухирі. Хоча воно того варте - колишня «краса» зараз майже непомітна.

Катерина, 34 роки

Скільки себе пам'ятаю, завжди комплексувала через родимки біля носа. Про кріодеструкцію дізналася випадково і вирішила записатися до лікаря на прийом. Мені дали надію, але попередили, що доведеться робити 2 або 3 заморозки. Тільки виявилося, що найстрашніше - це ходити з болячкою на обличчі! Хоча мучилася я не даремно, через рік від родимки залишилося невелика світла плямочка.

Протипоказання до кріодеструкції

При усій свій користі, кріодеструкція, звичайно, має і цілий ряд протипоказань, які обов'язково слід враховувати.

  1. Наявність гострих запалень, та інфекційних захворювань.
  2. Мелонома або базально-клітинна карцинома.
  3. Індивідуальна непереносимість рідкого азоту або алергія на холод.
  4. Онкологічний характер новоутворень.
  5. Наявність автоімунних захворювань.

Ціна на проведення місцевої кріодеструкції в Києві

Звичайно, що кожен, хто має новоутворення на дермі та прагне від них позбавитись, бажає знати скільки коштує ця цілком безпечна процедура. Вартість кріодеструкції коливається, в залежності від складності, а також і від кількості новоутворень на дермі. Переважно, ціна «стартує» від позначки в 30 гривень за видалення однієї бородавки, папіломи, тощо. Насправді, це невелика ціна, за чудовий зовнішній вигляд, прекрасний настрій, та як наслідок, впевненість у собі.

Фото «до» і «після»

Процедура криодеструкции

Результат криодеструкции

Можливо, вас також зацікавить
Шрами та рубці бувають різними. Сліди дрібних вугрів або серйозних травм, вони у будь-якому разі не прикрашають тіло. Су...
Вважається, що веснянки — це поцілунок сонця, а родимки — ознака щастя. Ну, а щодо появи пігментних плям жодної хорошої ...
Статті на тему
Фотоомолодження здатне прибрати з обличчя та тіла пігментні плями, зморшки і навіть розширені пори. Але чи допоможе дана...
Рубці на шкірі мають різне походження, але в більшості випадків їх усунення можна домогтися за допомогою косметологічних...