Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Elos-епіляція

Раз і назавжди позбутися небажаного волосся можна за допомогою курсу Elos-епіляції. Дізнайтеся, чи є у вас протипоказання до процедури і як часто її можна проходити.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: від 15 до 60 хвилин
Рекомендована кількість процедур: від 6 до 10
Період відновлення: від 1 до 5 днів
Обладнання: Elos-апарат

Мабуть, не знайти такої жінки, яка не мріяла б раз і на завжди позбутися волосся на тілі. На які тільки хитрощі і жертви не йдуть представниці прекрасної статі! Бритви, смола, віск, креми і гелі, епілятори... Найчастіше - це боляче, після таких процедур може з'явитися подразнення, а то й алергія, але найстрашніше - волосся виростає знову і знову!

На щастя, тепер в арсеналі косметологів з'явилася унікальна технологія, що дозволяє позбутися небажаного волосся назавжди - Elos-епіляція!

Технологія Elos-епіляції поєднує в собі відразу два шляхи впливу на волосяні луковиці: радіохвильовий та оптичний. Завдяки такій комбінованій дії при фотоепіляції Елос структура кореня волоса руйнується, і його ріст припиняється назавжди! Ефект від такої епіляції дійсно вражаючий і дуже стійкий: шкіра стає гладкою, неймовірно ніжною і чистою, без єдиного волоска, і при цьому - без опіків, роздратування, почервоніння. Завдяки унікальній сучасній технології інтенсивність впливу на шкіру ретельно контролюється. Крім того, поверхня тіла додатково охолоджується, що зводить до мінімуму вірогідність роздратування.

Плюси Elos-епіляції:

 • вона безконтактна, комфортна і ефективна;
 • її можна застосовувати для будь-якого типу шкіри і товщини волосся;
 • після процедури не потрібні відновлювальні процедури, а волосся не вростає.
 • Цей метод епіляції популярний не тільки у жінок, але й у чоловіків - в тому випадку, якщо від частого волосся починає вростати, а шкіра відчуває сильне роздратування.

  Процедура можлива на будь-яких ділянках тіла - проводять elos-епіляцію як обличчя, так й інших ділянок тіла. На нашому сайті можна подивитися відео елос-епіляції зони бікіні та прочитати відгуки клієнтів про фотоепіляції обличчя і тіла в салонах Києва.

  Чи шкідлива Елос-епіляція?

  Протипоказання до Elos-епіляції все-таки є:

  • вагітність та годування груддю,
  • онкологічні захворювання,
  • деякі хвороби крові та нервової системи,
  • тяжкі ендокринні захворювання,
  • шкірні захворювання в місці обробки,
  • келоїдні рубці,
  • наявність в зоні обробки металевих імплантів,
  • недавні хірургічні втручання,
  • паралельні процедури хімічного пілінгу, лазерної епіляції,
  • яскраво виражений загар.

  Тривалість процедури від 10 до 90 хвилин (залежно від площі оброблюваної ділянки та жорсткості волосся). Elos-епіляція безболісна, відчувається тільки невеликий дискомфорт, пощипування, яке триває долі секунди після кожного спалаху. Для досягнення стійкого ефекту зазвичай потрібен курс з 6-8 Elos-процедур, які потрібно повторювати з проміжками у 4-6 тижнів.

  Волоски, що відростають між процедурами (вони будуть обрідними і слабкими) треба видаляти бритвою, оскільки використання воску або вищипування може знизити ефект від епіляції. Можлива поява незначного почервоніння або подразнення шкіри безпосередньо після процедури, яке вже незабаром самостійно проходить. Повторні процедури необхідні тому, що апарат може зруйнувати тільки волосяні луковиці, які знаходяться в стадії активного росту волоса. Але поруч завжди знаходяться "сплячі" фолікули, які після процедури "прокидаються" та починають рости. Після повного курсу Elos-епіляції будь-який ріст волосся на обробленій ділянці припиняється.

  Фото «до» і «після»