Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

SMAS ліфтинг

Чи можливо виглядати в п'ятдесят років на тридцять-тридцять п'ять? Так, сучасна медицина та унікальний SMAS ліфтинг, творить справжні дива!
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 40-50 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 3 дні
Обладнання: Vectra M3

Кожна жінка в будь-якому віці прагне виглядати молодою, свіжою та привабливою, але вікові зміни неминуче впливають на весь організм, а також і на саме лице. Звичайно, на пластичну операцію, за допомогою якої можливо позбутися ненависних зморшок та обвисання шкіри, погодяться далеко не всі, так як це, все ж таки, хірургічне втручання, а в певний момент усілякі маски та креми, вже не дають бажаного ефекту. Але вихід із ситуації, звичайно є, і це цілком безпечна процедура, яка називається SMAS ліфтинг лиця, або інакше, ультразвуковий ліфтинг.

Smas лифтинг

Ulthera System – ваш крок до нової молодості

Інноваційний метод ультразвукової, кругової підтяжки лиця, абсолютно без хірургічного втручання, як вже зрозуміло, називається SMAS ліфтинг. Проводиться ця медична процедура за допомогою нового апарату Ulthera System. Іншими словами, унікальний метод SMAS ліфтинга лиця, дозволив перенести операцію підтяжки з області пластичної хірургії, в область простої апаратної терапевтичної косметології, і це, безумовно, прорив на новий рівень. Те, що вчора неможливо було навіть уявити, на сьогоднішній день стало справжньою реальністю.

Для того, щоб зрозуміти, я к працює апарат для ультразвукової підтяжки обличчя, треба в першу чергу звернути увагу на будову нашої шкіри. Вана зберігає свою пружність завдяки тому, що мімічні м'язи вкриті товстим шаром х колагенових, та еластинових волокон, які, по суті, і становлять каркас шкіри, підтримують її, роблять пружною та гладенькою, а також повністю забезпечують підтримку чіткого овалу вашого обличчя.

З плином часу, у шкіри починають виникати процеси, які пригальмовують утворення натурального еластину та колагену у шкірі, в результаті, овал лиці втрачає чіткість ліній та «пливе». Ультразвукові імпульси, що виробляє косметичний апарат Ulthera проникають в глибинні шари шкіри, та без хірургічного втручання впливає на м'язово-апоневротичний шар дерми. Причому діє цей чудо-імпульс на глибині до 5 міліметрів, на відміну від усіх пристроїв, що існували раніше.

Відгуки про Smas ліфтинг

Ольга Іванівна, 40 років

На ультразвуковий Smas ліфтинг пішла, щоб хоч якось прибрати вікові зміни, які з моєю сухою шкірою до 40 років вже стали помітні. Ефект від процедури був відразу. Добре підтягнувся овал обличчя, при цьому не залишилося ніяких жахливих рубців і тому подібного. Раджу жінкам за 40 років.

Тамара, 38 років

Smas ліфтинг дозволив домогтися практично ідеального стану моєї немолодої шкіри. Звичайно, мені всього 38, але стреси і погана екологія як мовиться на обличчя. Після проведення процедури зменшилися гусячі лапки в куточках очей, шкіра наче перестала бути в'ялою. Перший день відчувався дискомфорт, але потім все пройшло. Однозначно повторю процедуру.

Показання та протипоказання до проведення ультразвукового SMAS ліфтингу

Звичайно, виглядати молодими та красивими бахають усі, але треба чітко розуміти, що існують також ризики та протипоказання до проведення такої процедури, як SMAS ліфтингу. Окрім того, треба розуміти також, коли дана процедура буде цілком бажаною, та навіть рекомендованою.

Показання до проведення процедури

 1. Основним, але не єдиним показанням до проведення ультразвукового луіфтингу обличчя, є провисання шкіри.
 2. Втрата чіткості овалу лиця, його дряблість.
 3. Наявність зморшок, різної кількості, та інші причини, які вам озвучить лише лікар-косметолог.

Протипоказання для SMAS ліфтингу

 1. Наявність у пацієнта різноманітних кардіостимуляторів, та тому подібних пристроїв, наприклад, штучних органів і так далі.
 2. Вагітність та період годування груддю.
 3. Металеві імпланти, в зоні основного впливу апараті, не враховуючи коронки або зубні протези.
 4. Гнійники та інші запалення шкіри.
 5. Епілепсія, або інші нервово-психічні захворювання.
 6. Інфекційні захворювання хронічного, та тимчасового характеру.
 7. Захворювання ендокринної системі, наприклад, цукровий діабет.
 8. Онкологічні захворювання.
 9. Хвороби з'єднувальних тканин та інше.

Після проходження процедури SMAS ліфтингу на вашій шкірі не залишиться ніяких слідів, а вся операція проводиться під місцевою анестезією. Прослідковується лише легеньке почервоніння, яке зникає без сліду вже через декілька годин. Може виникнути деяка припухлість, але і вона швидко мине, а ефект, безумовно, буде радувати на протязі довгого часу. При нормальному стані, процедуру не треба буде повторювати частіше, ніж раз на пів року, дерма вашого обличчя буде залишатися молодою, свіжою, та пружною, немов у юності, навіть в п'ятдесят-шісдесят років.

Ціна процедури без хірургічного ультразвукового SMAS ліфтингу

Зрозуміло, що з огляду на всі плюси даного виду апаратної косметологічної процедури, багатьом жінкам, а часто і чоловікам теж, хотілося б знати розцінки. Ну що ж, це цілком закономірне питання, на яке є відповідь. Залежно від того, в якому саме місці буде проводиться SMAS ліфтинг, а також і від стану дерми і інших факторів, ціни будуть коливатися:

 • повністю лице, в тому ж числі шия та підборіддя — 800-1500 гривен;
 • зменшення післяопераційних набряків — 800-1500 гривен;
 • підборіддя та шия — 400-500 гривен;
 • очі, лоб, щоки, губи, ніс, тощо — 400-600 гривен.

Фото «до» і «після»

Процедура Smas лифтинга

Разультаты Smas лифтинга

Можливо, вас також зацікавить
Вважається, що веснянки — це поцілунок сонця, а родимки — ознака щастя. Ну, а щодо появи пігментних плям жодної хорошої ...
Статті на тему
Фотоомолодження здатне прибрати з обличчя та тіла пігментні плями, зморшки і навіть розширені пори. Але чи допоможе дана...