Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Лазерне омолодження

Лазерні технології зараз застосовуються в самих різних сферах: у наукових дослідженнях, виробництві та обробці матеріалів, у медицині.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 2-4
Період відновлення: відсутній
Обладнання: SmartXideDOT

З плином часу та віком, кожній людині хочеться зупинити час, та виглядати молодше, причому це торкається не лише жінок, але й чоловіків також. Довгий час це було лише мрією, але сучасна медицина та косметологія здатна творити справжні дива. Трохи раніше, для того, щоб виглядати молодше, треба було лягати на стіл пластичного хірурга, але тепер є набагато кращий вихід із положення – лазерне омолодження за допомогою фракційного фототермолізу (абляції), методики, яка реально діє!

Лазерное омоложение

Процедура лазерного омолодження без хірургічного втручання

Для того, щоб зрозуміти, як же насправді діє лазерне омолодження, треба спочатку розібратися, що являє собою дана процедура. По суті, косметологічний апарат, за допомогою впливу високих температур, видаляє мікрочастинки тканин. Причому підходить така процедура до будь якого типу шкіри, незалежно від товщини, кольору або чутливості дерми. Тобто омолодження можна проводити навіть в самих вразливих областях, наприклад, на обличчі, кругом очей, в області шиї, декольте, на руках, тощо. Ефект від процедури лазерного омолодження порадував, на даний час, не одну людину.

Поетапно, процедуру лазерного фракційного омолодження можна описати так:

 • Ніякої попередньої підготовки процедура лазерного омолодження не потребує, але досвідчений лікар-косметолог може порадити пройти ще декілька інших процедур, на свій розсуд, це цілком нормально.
 • Далі треба скласти спеціальну анкету, щоб косметолог повністю виключив всі можливі протипоказання.
 • Проводиться лазерне омолодження в положенні лежачи, і передусім лікар проводить спеціальне очищення шкіри, за допомогою особливого розчину.
 • Не слід забувати, що лазерне омолодження потребує, щоб пацієнт одягнув спеціальні окуляри для захисти очей від спалахів лазеру.
 • Використовуючи спеціалізовану насадку на лазерний апарат, лікар-косметолог проводить два-три проходи по потребуючим омолодження ділянкам шкіри.
 • Для повного завершення процедури, потребується також ще одне очищення, та нанесення на ураженні лазером шкіру додатково загоювального гелю.

Вже через годину-півтори пацієнт, що пройшов процедуру лазерного омолодження, може повернутись до свого звичайного життя. На шкіру обличчя вже можна буде наносити навіть декоративний макіяж, та відправлятись у справах, на роботу, або навіть на побачення чи відпочинок.

Правда, в залежності від чутливості та типу шкіри легке почервоніння може зникнути повністю за період від одної години, до одної доби, боятися цього не слід, так як це цілком природний процес. Гарний спеціаліст обов'язково дасть рекомендації, як доглядати шкіру після процедури, та зовсім уникнути будь якого дискомфорту. Лікарі рекомендують пройти повний курс лазерного омолодження, який складається з 3-6 сеансів, з періодичністю в 2-4 тижні.

Відгуки про лазерне омолодження

Марина, 36 років

Вперше зважилася на лазерне омолодження, і чесно скажу - не пошкодувала. Обличчя, звичайно, перші дні краще нікому не показувати. Але я завбачливо вийшла у відпустку - треба ж з користю витратити час, який не вийшло провести на моры! Пройшов місяць, і я реально бачу результат! Зникла зморшка між брів, вирівнявся колір шкіри. Поки не знаю, як довго це триватиме, але вже згодна повторити!

Антоніна, 40 років

Я дуже боюся всяких болісних відчуттів, тому про лазерне омолодження спочатку навіть і не думала. А потім побачила результат на подрузі і зрозуміла, що теж так хочу! Так, процедура виявилася не дуже приємною, але зате тепер у свої 40 я виглядаю на 10 років молодше! Але відразу хочу попередити: в перший день після лазера можливий набряк, так що йти до косметолога краще в п'ятницю, перед вихідними.

Протипоказання до процедури лазерного омолодження

Звичайно існують також і загальні протипоказання, коли лазерне омолодження неможливо, по ряду загальних, та місцевих проблем:

 • підвищена світлочутливість шкіри;
 • онкологічні проблеми шкіри, та всього організму;
 • цукровий діабет;
 • автоімунні захворювання будь якого плану;
 • гемофілія;
 • вагітність та період лактації;
 • гіпертермічний стан, тобто підвищена температура тіла (більше, ніж 37°С);
 • психічні, та психоневрологічні проблеми та епілепсія;
 • наркоманія або хронічний алкоголізм;
 • механічні пошкодження шкіри, в тому числі травми, та мікротравми;
 • шкірні захворювання в області впливу лазерного апарату, тощо.

Ціна лазерного омолодження шкіри в Києві

Кожна людина, яка бажає пройти процедуру лазерного омолодження, звичайно, хоче знати, яка ж його вартість, особливо в теперішніх, складних економічних умовах. можна дати цілком суттєву відповідь, на дане питання, правда, ціна на лазерне омолодження коливається, в залежності від багатьох факторів. Наприклад, від первинного стану шкіри пацієнта, площі необхідного впливу, глибини зморшок, тощо.

 1. Лазерне омолодження обличчя – від 400, до 550 гривен, за один сеанс.
 2. Лазерне омолодження обличчя та шиї – від 550, до 650 гривен, за один сеанс.
 3. Лазерне омолодження шиї та зони декольте – від 450, до 600 гривен, за один сеанс.
 4. Лазерне омолодження лиця, шиї, та зони декольте – від 750 гривен, за один сеанс.
 5. Лазерне омолодження рук та зап’ястків – від 200, до 300 гривен, за один сеанс.

Фото «до» і «після»

Процедура лазерного омоложения

После лазерного омоложения лица

Можливо, вас також зацікавить
Статті на тему

Що слід знати про косметичний масаж після ін'єкцій ботокса? Типи масажу, рекомендації та протипоказання.

...

Очікування і реальність: наскільки ефективні ін'єкції ботокса для збільшення губ? ...