Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ультразвукова ліпосакція

Ультразвукова ліпосакція — це метод боротьби із зайвим підшкірним жиром, розташованим в найпомітніших місцях і деформируючим фігуру. Даний вид ліпосакції є найсучаснішим.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 60 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 5-10
Період відновлення: 3-4 тижні
Обладнання: Ultra Shape

Ліпосакція — операція з видалення жирової тканини з невеликих проколів шляхом вакуум — аспірації. Видалена жирова тканина не відновлюється, тому повторне накопичення жиру в зонах ліпосакції неможливо. Метод ліпосакції передбачає витяг локальних надлишків підшкірного жиру, так званих «зон» липодистрофії. Ці зони пацієнт може точно вказати, поклавши на них долоню і вказавши свому хірурга на надлишок підшкірного жиру на поверхні власного тіла.

Процедура ультразвукової ліпосакції

Принцип проведення ультразвукової ліпосакції

Безопераційна ультразвукова ліпосакція (кавітація) є процесом проходження ультразвуку в клітинній рідині жирової тканини, що викликає в ній створення потоку повітряних бульбашок. Ефект виникає в результаті місцевого пониження тиску в міжклітинної рідини. Рухаючись в область більш високого тиску, повітряний пухирець різко стискається, посилаючи ударну хвилю. Це викликає ерозію навколишнього жирової тканини і мембрани клітин. Розщеплений за допомогою ультразвукової ліпосакції жир виводиться з організму разом з природною циркуляцією рідини, в основному через лімфодренажну, печінкову і жовчну системи. Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату.

Особливістю методу ультразвукової ліпосакції є також те, що, процедура робить жирову тканину м'якше, зачіпає найбільш великі жирові клітини, які і роблять целюліт більш помітним. Метод ультразвукової ліпосакції застосовується так само для «точкової» зміни обсягів тіла. Для цих різних завдань використовується один і той же апарат, але в різних режимах.

Для досягнення найкращого ефекту ультразвукової ліпосакції процедуру рекомендується поєднувати з сеансами прессотерепіі, лімфодренажного масажу, процедурами RF-ліфтингу, низько вуглеводною дієтою і підвищеним вживанням рідини протягом декількох діб. Всі ці супутні заходи необхідні для полегшення обміну рідин в організмі, якнайшвидшого виведення токсинів і збереження тургору шкіри. Як показує практика, вплив комплексу заходів допомагає досягти найкращих результатів.

Відгуки про ультразвукову ліпосакцію

Таня, 39 років

Довго вибирала на яку процедуру піти - їх же стільки! У результаті вибрала ультразвукову ліпосакцію. І ніскільки не прогадала - зайві кілограми пішли. Планую повторити процедуру через рік.

Катерина, 56 років

Хотілося дуже схуднути хоч трошки, а на операцію не можна по здоров'ю. Лікар дозволив тільки ультразвукову ліпосакцію. Зараз бачу, що цей метод такий же ефективний. Живіт зменшився на 5 см.

Протипоказання безопераційної ультразвукової ліпосакції

Як у випадку з будь-якої іншої процедурою, для проведення ультразвукової ліпосакції методом кавітації для зони живота існують протипоказання, а саме:

 • гострі простудні захворювання;
 • запальні процеси внутрішніх органів та шкіри в області дії;
 • порушення цілісності шкіри в області впливу, деякі захворювання колінних і тазостегнових суглобів;
 • деякі захворювання поперекового відділу хребта;
 • наявність протезів колінного або тазостегнового суглоба;
 • наявність кардіостимулятора;
 • онкологічні захворювання;
 • пошкодження середнього і внутрішнього вуха;
 • хронічна венозна недостатність;
 • флебіті-лімфедеми;
 • період лактації та вагітності.

Для того щоб зрозуміти, скільки коштує проведення ультразвукової ліпосакції в Києві, для початку необхідно визначитися із зоною впливу. Проте в середньому ціна ультразвукової ліпосакції може варіюватися в межах від 6000 до 20000 гривень. Також слід зазначити, що проведення процедури необхідно довіряти фахівцям з прекрасною репутацією.

Фото «до» і «після»

Ультразвукова ліпосакція

Ультразвукова ліпосакція живота
Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...