Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Лазерне шліфування обличчя

Чи можна позбутися від рубців постакне, пройшовши процедуру лазерного шліфування обличчя або краще вибрати інший метод їх усунення? Дізнайтеся, в яких випадках воно буде найбільш ефективне.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 20-40 хвилин
Рекомендована кількість процедур: від 1 до 3
Період відновлення: від 7 до 30 днів
Обладнання:  SmartXideDOT

Не знайти, мабуть, такої жінки, яка не хотіла б завжди виглядати молодо та свіжо. Пружна, ніжна шкіра, легкий рум'янець, підтягнутий і привабливий овал обличчя - все це ніколи не виходить з моди. Не дивно, що науково-технічний прогрес безперервно знаходить все нові й нові способи збереження молодості та привабливості. Серед них одним з найефективніших вважається лазерне шліфування шкіри.

Цей метод дозволяє позбутися таких набутих дефектів шкіри, як:

 • дрібні мімічні зморшки;
 • рубці після вугрового висипу; (постакне)
 • шрами після операцій і травм;
 • пігментні плями на обличчі.

У чому переваги цього методу?

Їх відразу декілька:

 • Висока ефективність: результат помітний вже після першої процедури.
 • Точковість впливу: лазер обробляє тільки ті частини обличчя, на яких є ті чи інші проблеми, не зачіпаючи при цьому здорову шкіру, розташовану поруч.
 • Безболісність процедури (люди з дуже чутливою шкірою можуть відчувати лише незначний дискомфорт), вона не вимагає спеціальної підготовки до неї.
 • Відсутність побічних ефектів та ускладнень.

  Шліфування шкіри в клініках Києва проводиться за допомогою газових лазерів Fraxel (Фраксель), розроблених у США в 2004 році, тому процедуру іноді називають фракційним шліфуванням шкіри.

  Види шліфування

  Основних різновидів лазерного шліфування шкіри два: холодне (при ньому видаляються тільки відмерлі клітини з поверхні шкіри, вплив на глибші шари не створюється) і гаряче (крім очищення поверхні шкіри, прогріває її глибокі шари та запускає таким чином процеси регенерації). Це найбільш ефективний шлях видалення рубців постакне - найпоширенішого косметичного дефекту у дівчат та жінок молодого і середнього віку.

  Про що потрібно пам'ятати

  Після процедури лазерного пілінгу не можна довго перебувати на яскравому сонці або відвідувати солярій. Протипоказаннями для даної процедури є важкі хронічні захворювання, вірусні інфекції, запальні процеси, що супроводжуються значним підвищенням температури та онкологічні захворювання.

  Фото «до» та «після»